Możecie nas wesprzeć,nic to nie kosztuje,a nam …
15 września 2016
Fundacja “Ulica Swoje Wie” udostępnił(a) swój …
22 września 2016
Pokaż wszystkie

Kochani tak to już ten moment ? A więc …

Kochani tak to już ten moment ? A więc zaczynamy: Więcej informacji już wkrótce. ...... A teraz : W zwiazku z tym, że dnia 25 lutego 2017 roku organizujemy bal dobroczynny na rzecz jak zawsze wspaniałej osobki która potrzebuje pomocy zwracamy sie z prośbą do chetnych osób które się do nas przyłączą i tak jak my mają radość z pomagania innym. Obecnie poszukujemy osób, lub grup, które są chetne wystapic na naszej scenie podczas balu. Muzyków, tancerzy, akrobaów, cyrkowców, kabaretu, osoby która zajmuję sie stand up..... Zapraszamy kazdego kto chetnie wystąpi przed szerszą publicznością. Nie wachaj się ani chwili i przyjdz na bal, kto wie może Twoja kariera właśnie nabierze rozpędu A może masz kogoś znajomego ktory chętnie wystąpi na naszej scenie? UDOSTĘPNIJ PROSZĘ poinformuj innych ?

Kochani tak to już ten moment ? A więc zaczynamy:

Więcej informacji już wkrótce. …… A teraz :

W zwiazku z tym, że dnia 25 lutego 2017 roku organizujemy bal dobroczynny na rzecz jak zawsze wspaniałej osobki która potrzebuje pomocy zwracamy sie z prośbą do chetnych osób które się do nas przyłączą i tak jak my mają radość z pomagania innym.

Obecnie poszukujemy osób, lub grup, które są chetne wystapic na naszej scenie podczas balu. Muzyków, tancerzy, akrobaów, cyrkowców, kabaretu, osoby która zajmuję sie stand up….. Zapraszamy kazdego kto chetnie wystąpi przed szerszą publicznością.

Nie wachaj się ani chwili i przyjdz na bal, kto wie może Twoja kariera właśnie nabierze rozpędu

A może masz kogoś znajomego ktory chętnie wystąpi na naszej scenie?

UDOSTĘPNIJ PROSZĘ poinformuj innych ?