FB
Kupuj z FaniMani  Fundacja "Ulica Swoje Wie" - Archiwum wydarzeń w 2016 roku

Archiwum wydarzeń - Fundacja Ulica Swoje Wie

Relacje archiwalne z 2016 roku

 

 

08 grudnia 2016

Kolejny raz dzięki współpracy z Fundacją PKO Banku Polskiego mogliśmy obdarować 60 dzieciaczków z naszego miasta. Zabawa była przednia, tańce, hulanki i dużo uśmiechów, połączonych z warsztatami świątecznych ozdób, było super. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę słodyczy dla dzieciaczków, dzięki Wam, dokupiliśmy tylko odrobinę aby uzupełnić paczki. Dzięki Wam jesteśmy My. Dziękujemy firmie Kamayu Art za warsztaty i zabawy Mikołajkowe.

Impreza Mikołajkowa

 

29 września 2016

Fundacja Ulica Swoje Wie - Michał

 

     Kochani przedstawiam Wam wspaniałego chłopca, który bardzo potrzebuje naszej i waszej pomocy. Jest to Michał, który urodził się 19 maja 2010 roku. Od pierwszych minut swojego życia walczy o to żeby być zdrowym. Po urodzeniu był kilkukrotnie reanimowany. Leczy się na niedoczynność tarczycy, ma wadę serca i jest chłopcem z autyzmem.

Nasza strona służy do tego żeby pokazać wszystkim że są wspaniali ludzie zwani przez nas niewidzialnymi Aniołami, którzy chętnie pomogą w zorganizowaniu zbiórki fantów i przedmiotów na licytację która odbędzie się przy okazji balu organizowanego właśnie dla naszego Wielkiego bohatera.

Więcej informacji na temat Misia poczytacie Państwo na fanpage, który prowadzi jego wspaniała mama oraz na blogu:

 

Blog Misiowe myśli

Jeden z wpisów z bloga:

„Magazyn apteczny uruchomiony, portfel płakał jak trzeba było płacić a lista choróbsk Misia pisana jest już drobnym drukiem na marginesach. Sezon chorobowy zbyt miło jak na niego przystało nas powitał. A już był spokój…”

 

01 września 2016

     Działają etycznie, są mistrzami w swojej działalności, znaleźli czas aby przyjechać do naszej Fundacji i w ramach wolontariatu pracowniczego wykonać kawał dobrej roboty, pomalować naszą świetlicę Dziękujemy bardzo za pomoc Multum PR i CASTORAMA Polska za podarowane materiały. Są jeszcze ludzie o dobrych serduszkach.

Malowanie świetlicy

 

04 sierpnia 2016

(najedź kursorem, żeby powiększyć)

Fundacja Ulica Swoje Wie

Fundacja Ulica Swoje Wie

 

     Projekt "Aktywni Seniorzy w Boguszowie-Gorcach" dobiegł końca a to dowód na to, że zostaliśmy rozliczeni za nasze działania. Dziękujemy bardzo gminie Boguszów - Gorce za współfinansowanie naszych działań i liczymy na dalszą owocną współpracę.

 

 

 

11 czerwca 2016

Wspaniałe wydarzenie kulturalne "O Kurka! Ale Kulturka II! odbyło się 11 czerwca na terenie Ośrodka Sportowo -Rekreacyjnego Dzikowiec. Projekt współfinansowany przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Bawili się z nami duzi i mali, było wspaniale, będziemy kontynuować nasze działania kulturalne, bo nie ma nic piękniejszego nad uśmiech dziecka. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, którzy z wielkim poświęceniem przygotowywali całe wydarzenie.
Kochani Jesteście Wielcy!!!!

O Kurka II

 

06 czerwca 2016

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu na projekt "O Kurka! Ale Kulturka II!, jest to kontynuacja naszych wydarzeń kulturalnych z Okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka.

Fundacja Ulica Swoje Wie - O Kurka! Ale Kulturka II! Fundacja Ulica Swoje Wie - O Kurka! Ale Kulturka II!

 

06 czerwca 2016

Fundacja Ulica Swoje Wie - Logo Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

 

     Otrzymaliśmy darowiznę od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego w wysokości 1.000 zł na naszą działalność statutową. Bardzo dziękujemy za tak wspaniały gest, który przyczyni się do naszych dalszych działań. Zawsze możemy liczyć na wsparcie od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

 

 

 

18 marca 2016

(najedź kursorem, żeby powiększyć)

Fundacja Ulica Swoje Wie

Fundacja Ulica Swoje Wie

 

     Projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Boguszowa - Gorc. Serdecznie zapraszamy do udziału mieszkańców naszego miasta.

 

 

 

06 lutego 2016 – I Dobroczynny Bal

     Dnia 6.02.2016 roku Fundacja Ulica Swoje Wie Joanna Kwiatkowska i Dorota Lisowska z Boguszowa – Gorc przy współpracy firmy Biznes Global zorganizowała swój I Dobroczynny Bal, współorganizatorami byli Michał Foryś i Krzysztof Krajewski . Bal odbył się w Czarnym Borze w Karczmie Kamiennej. Ideą Balu była zbiórka pieniędzy dla dwóch chorych dziewczynek z Boguszowa – Gorc, Wiktorii Abramczyk i Jagody Boguty. Przedmiotami licytacji były m.in. Pióro Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, pióro Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka ,które otrzymaliśmy dzięki staraniom Pani Poseł na Sejm Izabelli Katarzyny Mrzygłockiej, sukienka Agnieszki Radwańskiej i wiele innych.


     Zebrane środki w kwocie 13 262 zł wspomogą rehabilitację i dalsze leczenie dziewczynek. Bal uświetniły występy takich sław jak Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Berenika Nienadowska mistrzyni Pole Dance, Roberto Zucaro który był gościem specjalnym i Michał Sośniak magik, oprawą muzyczną zajął się zespół Pająki.


     Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i gościom.Fundacja Ulica Swoje Wie

 

02 lutego 2016

(najedź kursorem, żeby powiększyć)

Fundacja Ulica Swoje Wie

Fundacja Ulica Swoje Wie

 

     Zadanie publiczne "Magia w Explora Parku" dofinansowane przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego zostało rozliczone prawidłowo,kolejny plusik na naszym koncie działań społecznych.Dziękujemy za zaufanie.

 

 

 

24 stycznia 2016

Zmieniliśmy numer konta bankowego. Stare konto będzie obowiązywać do końca lutego, a nowe obowiązuje już od dziś. Poniżej numer nowego konta:
Bank Polska Kasa Opieki SA 58 1240 1952 1111 0010 6647 5854

 

21 stycznia 2016

W dniu 21.01.2016 w Fundacji Ulica Swoje Wie odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy Lożę Trubadurów Górskich z Wałbrzycha, bardzo dziękujemy za przybycie mieszkańcom naszego miasta. Serdeczne podziękowania składamy przybyłym członkom zespołu.
Wrażenia niezapomniane, łezka się w oku zakręciła.

Fundacja Ulica Swoje Wie - koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka Fundacja Ulica Swoje Wie - koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

 

 

 

Powrót